מדרגות דורכת על שטיח ללא החלקה, 7 לארוז את השטיח דורכת על המדרגות, דבק עצמי מדרגות שרשראות מקורה מדרגות הרצים על עץ השלבים עבור ילדים, זקנים וכלבים, 8 X 30 (בראון)

מדרגות דורכת על שטיח ללא החלקה, 7 לארוז את השטיח דורכת על המדרגות, דבק עצמי מדרגות שרשראות מקורה מדרגות הרצים על עץ השלבים

ILS 29.98

כמות סחורה

פרמיה חומר : השטיח שלנו דורכת על עץ במדרגות זה ללבוש התנגדות פוליפרופילן סיבים על פני השטח, בד לא ארוג על שכבת חיץ, ללא החלקה התחתונה(עשוי TPU).סיבים ייחודיים, מבנה חזק ועמיד.מתן הגנה טבעית לעזור לעמוד בפני כתמים ולכלוך.להפחית מחליק ונופל : מושלם נגד החלקה פתרון מדרגות מחצלות, אשר השתמש אנטי-העברת חומר גיבוי, אז המדרגה שטיחים יכולים להישאר במקום בחוזקה, ולספק נהדר, אחיזה ומשיכה לשמור תינוקות קטנים, חונכים, כלבים חמודים מפני החלקה על הרצפות.נוח & הגנה : זה מדרגות דורכת על השטיח ללא סליפ למניעת החלקה גם להפחית את הרעש כאשר למעלה או למטה במדרגות.איכות החומר גורם לך להרגיש רך על רגליים יחפות, מציעים מבט חדש ולספק הגנה על העץ שלך מדרגות מדרגות.נחמד פתרון נגד החלקה : לא צריך להשתמש נוספות זוגי-צד דבק, דבק או שטיח הציפורניים, אתה רק צריך להסיר גיבוי סרט ולשים דורכת על קומות.ניתן להשתמש שוב ושוב מבלי לדאוג משאיר שאריות על המדרגות ומשפיעים על המראה.אתה יכול לחתוך אותם כמו את הצרכים שלך עם קבועים מספריים בקלות.קל לניקוי : שטיח מדרגות צמיגים הם עמיד בפני כתמים וקל לניקוי ללא טרחה תחזוקה.ניתן לנקות בקלות ובפשטות עם שואב אבק או מכונת כביסה, לא פסיכיאטר ולא לעוות.קל לנקות בחיי היומיום שלך, פשוט להשתמש ואקום אם יש אבק.טיפים : . 1.אין החלקה השפעה אם המדרגות אינן חלק או משטח לא אחיד. 2. לנקות את פני השטח של המדרגות לפני השימוש.אם יש מים, שמן, כתמים אחרים על פני, זה ישפיע על ספיחה השפעה. 3. כאשר אתה רוצה לשנות לשטוף את מחצלות, נא לא להרים את זה מהר, לאט לאט, כדי לא לגרום נזק לרצפה או שכבת דבק.


המאפיינים הבסיסיים

תוספות למוצר