יודה בריכת מים, מזרקה, 304 נירוסטה בריכה עם מפל רחב יותר זרימת מים רציף, מקצועי התעלה על העצומה הירידה גן חיצוני (24 אינץ')

יודה בריכת מים, מזרקה, 304 נירוסטה בריכה עם מפל רחב יותר זרימת מים רציף, מקצועי התעלה על העצומה הירידה גן חיצוני (24 אינץ')

ILS 149.99

כמות סחורה

★ 【חומר פונקצית】 האגם הזה נובע יוסיף דקורטיביים המגע שלך, בריכה או בריכת שחייה מאפשרים לך ליהנות צלילים מרגיעים של מים תחושה של רוגע ורווחה.המפל עשוי מפלדה אל חלד 304, גג פתוח אשר תוכנן במיוחד כדי להבטיח קבוע ואחיד זרימת המים. ★ 【מספר התקנות】זה יש שתי אפשרויות צינור התקנה לפי דרישה : מפרצון על שניהם הגב התחתון.שלנו מפל מזרקה מספק שלוש שיטות התקנה : התקנה מוטבע, מפל חיצוני התקנה של הקיר החיצוני תיקנו את התקנה, אשר יכול לענות על הצרכים של תחומים שונים, כגון גינה, פטיו, בריכה, מסלעה וכו'. ★ 【כיצד תחזוקה 】על מנת למנוע את קנה המידה, בבקשה לנקות את פני השטח של המפל על ידי סורק משטח כל שבוע.אם את התעלה לטווח ארוך חשיפה לשמש עלולה להשאיר רושם כבד של תוספים כימיים, אשר יכול להיות קשה לנקות.שימו לב : נא לא להשתמש במי ים או מים מלוחים. ★【המלצות תחזוקה】אנא השתמש משאבה טבולה לשפכים 110 V או משאבת הדם 24/48 V. 3170 GPH, הרכבה גובה 20~79", קוטר פנימי של מחבר : 1.2".אם יש לך התקנה שאלות, אנא פנה אלינו בזמן. ★ 【אחריות ושירות 】אם בר אור מהבהב או שורף, אנא פנה אלינו מייד, אנו נספק חינם בר אור החלפה השירות.ואם המוצר יש פגמים כלשהם בשל משלוח בעיות, פשוט לפנות אלינו ואנו נשלח לך תחליף בהקדם האפשרי.


המאפיינים הבסיסיים

תוספות למוצר