חדש ב-2021 אפל פעימות סטודיו ניצנים תיק נוצץ יהלום פעימות סטודיו ניצנים התיק עם מחזיק מפתחות, Shockproof מגן פרימיום בלינג ריינסטון כיסוי עור עבור פעימות סטודיו ניצנים טעי?

חדש ב-2021 אפל פעימות סטודיו ניצנים תיק נוצץ יהלום פעימות סטודיו ניצנים התיק עם מחזיק מפתחות, Shockproof מגן פרימיום בלינג

ILS 26.98

כמות סחורה

【יהלום מיוחדים עיצוב 】יפה יוקרה קריסטל ריינסטון תיק תואם אפל פעימות סטודיו ניצנים. 【להתאים בצורה מושלמת קל להשתמש】סלים טופס-התאמת העיצוב מאפשר התקנה קלה, שימוש רציף .תמיכה אלחוטית חוט הטעינה ,אין צורך להסיר את המקרה. 【חומרים באיכות גבוהה עם 360° הגנה מלאה】המקרה הוא עשוי פרמיה של חומר אלסטי אנטי בליטות, שריטות,טיפות, להחליק.הוא עמיד, גמיש, רחיץ על carring לאלתר. 【חמוד בלינג מקרה】נוצץ יהלומים בחוזקה מוטבעים על פני השטח של המקרה.זה מושלם מתנות לנשים ובנות.כי זה ריינסטון הכיסוי בעבודת יד, חלקם אולי יש קצת פגם, אל תדאג, אם אתה לא יכול לקבל, אתה יכול לפנות אלינו ,אנו נבצע החזר כספי, או לשלוח לך אחד חדש!. 【עמיד מחזיק מפתחות】כל מקרה הוא מצויד מתכת מחזיק מפתחות, נוח לצרף את פעימות סטודיו ניצנים תיק תיק או תרמיל וכו'.


המאפיינים הבסיסיים

תוספות למוצר