סמסונג אלקטרוניקס מטען אלחוטי שלישיית, Qi תואם - תשלום עד 3 מכשירים בו זמנית. עבור טלפונים גלקסיה, ניצנים, שעונים, ו-Apple iPhone התקנים, לבן (לנו גרסה)

סמסונג אלקטרוניקס מטען אלחוטי שלישיית, Qi תואם - תשלום עד 3 מכשירים בו זמנית. עבור טלפונים גלקסיה, ניצנים, שעונים, ו-Apple

ILS 28.44

כמות סחורה

עוד סלילי לעשות את זה קל יותר כדי ALIGN : שישה סלילים בתוך מטען אלחוטי טריו שעושה את זה פשוט בשבילך כדי לשים את המכשיר שלך למטה לטעון את זה.לא עוד להתעסק עם יישור — פשוט להגדיר את זה על הלוח. כדי לקבל דחיפה של כוח.נכון מתאים שלך GALAXY השעון : עם מקום ייעודי עבור Galaxy השעון (1), אתה יכול לשמור את השעון מופעל כדי לעבור את היום.פנימי מגנט בצד ימין של מטען מדריכים את השעון שלך לתוך מקום לחייב.ובצד שמאל אתה יכול להטעין את הטלפון שלך, Galaxy סדרת ניצנים ועוד.כוח עם זריזות : קבל מהיר סוללה דחיפה עם טעינה מהירה יכולת.אתה והחברים שלך עם התקנים תואמים יכולים לקבל בחזרה ל-100% אפילו מהר יותר על ידי רתימת נוסף וואט של חשמל.עיצוב פשוט כדי להתאים את הפנים שלך : רזה הטופס כולל עיצוב מינימליסטי עם סמלים פשוטים ו-LED אור מבטאים.זמין בצבע שחור ולבן, אתה יכול לבחור את אחד המתאים ביותר עובד עם החדר שלך עיצוב ולהשאיר אותה כאשר היא לא בשימוש.את זוהר אשר מאפשר לך לדעת : את אור LED באופן אינטואיטיבי אומר לך את מצב הטעינה של המכשיר שלך עם צבעים שונים : אדום עבור טעינה, אדום מהבהב לטעינה שגיאה, וירוק עבור במלואה.כאשר הגיע זמן כיבוי אורות, אתה יכול לעמעם את זה כדי לא להפריע את שנת היופי שלך.תשאיר את התיק על : תן את הטלפון שלך לנוח, לשמור עליו מוגן.האשמה מגיעה במקרים עד 3 מ " מ עבה (2), אז אתה לא צריך להוריד את הכיסוי כאשר אתה צריך יותר מיץ. (1) נכון פד תומך טעינה לגלקסי Watch3, Active2, פעיל שעונים חכמים בלבד. (2) במקרה סוג חומר עשוי להשפיע על היכולת להסתער על התיק.


המאפיינים הבסיסיים

תוספות למוצר