6 צבעים הריסים מסקרה להארכת איפור עמיד למים הריסים, צבע מסקרה סגולה נשית לטווח ארוך סלסול לא יכתימו לא Nakeup, מתולתל עיבוי מסקרה, איפור כלי (שחור)

6 צבעים הריסים מסקרה להארכת איפור עמיד למים הריסים, צבע מסקרה סגולה נשית לטווח ארוך סלסול לא יכתימו לא Nakeup, מתולתל עיבוי

ILS 57.30

כמות סחורה

【צבעוני Cosplay】משי סיבים מסקרה באופן מיידי מגדיל את נפח, אורך של הריסים שלך.הריסים נראים עבים יותר וארוכים יותר מ שורש טיפ.זה שחור עבה, ארוך מסקרה מגדירה ומפרידה את הריסים תוך יצירת נועז להסתכל. 【קל להשתמש】את חלק וקטיפתי מסקרה יכול להתפשט באופן שווה על כל עפעף בלי clumping, פילינג או ייבוש.אתה יכול ליצור מקסים, ריסים עם יישום אחד. 【לאורך זמן】שלך כל יום לא נתזים לדעוך!זה ארוך שחור מסקרה לא פתיתים, דהייה או להתבלות.זה מושלם כל יום לאורך זמן מסקרה.אתה לא צריך להחיל מחדש במהלך היום. 【טבעי, בטוח】משי סיבים המסקרה מכילה מתון מרכיבים, בטוח וידידותי רגיש עיניים, לחובשים.לא כואב הריסים. 【עבות ארוכות ריסים תלתל】רק ליישם את זה פעם אחת, ומייד ליצור יפה ריסים עבים, להראות את היופי של העיניים שלך.להיפרד עכביש, ולא טבעי ריסים, להגיד שלום כהה, עבה, מקסים הריסים.תוכן חבילה : 1 x מסקרה.


המאפיינים הבסיסיים

תוספות למוצר

נצנצים לשימוש חוזר ריסים הארכת שרשרת זהב קוסמטיקה טבעת מפתח הגבה מסקרה שרביט הריסים המברשת עם הצינור מחזיק מפתחות מסקרה המוליך(א)
  • לאחרונה

נצנצים לשימוש חוזר ריסים הארכת שרשרת זהב קוסמטיקה טבעת מפתח הגבה מסקרה שרביט הריסים המברשת עם הצינור מחזיק מפתחות מסקרה המוליך(א)

ILS 3.23

סוג המוצר : מברשת ריסים.חומר : פלסטיק,מעשה ידי אדם סיבים.צבע : כפי שמוצג.גודל : 11.חבילה כוללת : 1*מברשת ריסים.�