השמש הרציף אורות החנייה הסיפון אורות,VOLISUN 12-Pack עמיד למים 1200mAh אלחוטי חיצוני LED אלומיניום הרציף תאורת אזהרה שלב אורות החנייה על המדרכה גן השביל בחצר(לבן חם)

השמש הרציף אורות החנייה הסיפון אורות,VOLISUN 12-Pack עמיד למים 1200mAh אלחוטי חיצוני LED אלומיניום הרציף תאורת אזהרה שלב אורות

ILS 128.99

כמות סחורה

????【ייחודי תאורה דפוס】 : Volisun מוצר ייחודי צורה יפה יותר מאשר תאורה אחרים הסיפון אורות,מובנה 6pcs באיכות גבוהה, סופר מבריק LED אור לבן אור חרוזים,לא רק יכול לשמש כאזהרה צעד האורות המנחים את האורות, אבל גם יכול לשמש כקישוט אורות לבית שלך. ????【אולטרה-זמן תאורה זמן】 : עדכון 800m Ah סוללה בקיבולת גדולה, עם יותר אנרגיה אחסון!מספיק sunlights זמן, השמש שלנו שביל אורות יימשך תאורה עד 72 שעות, הימנעות גשום ומעונן ימים זה לא יחוייב. ????【עמיד למים& לחץ עמיד】Volisun השמש הגישה אורות עם חותם סגסוגת אלומיניום מעטפת, לשאת 10 טון,IP67 עמיד למים דירוג אומר כי השמש הסיפון האורות לא יינזק, גם אם שקוע במים.לא מפחד הריסוק של משאיות גדולות או סירה,המיועד לחניה שלך ורציף. ????【קל להתקנה】לא חיווט, האור יכול להיות מותקן ישירות בשום מקום, שיכול לקבל אור השמש.לתקן את זה עם ברגים או דבק שתי שיטות התקנה, 12pcs ברגים כלול בחבילה. ????【Volisun מחויבות】 : השמש שלנו הסיפון אורות מספקים 1 שנה,שירות של 30 יום החזר.כל שאלות, אנא אל תהסס לפנות אלינו!הרציף האורות נמצאים בשימוש נרחב על הרציף, סיפון, הגישה, הדרך,גינה,צעד, מדרגות, וכו'.


המאפיינים הבסיסיים

תוספות למוצר