קטן ברור שקיות אשפה – FORID 2.6 ליטר שקיות אשפה לפח המיחזור ספינות 220 לספור שקיות אשפה מפלסטיק עבור חדר השינה, המשרד אשפה (220 לספור)

קטן ברור שקיות אשפה – FORID 2.6 ליטר שקיות אשפה לפח המיחזור ספינות 220 לספור שקיות אשפה מפלסטיק עבור חדר השינה, המשרד אשפה

ILS 23.98

כמות סחורה

❤【מדידה (L*W)】15.7 ס "מ * 20 ס" מ.מתאים עגול קטן פחי אשפה עם קוטר ≤ 10", גובה ≤ 16", פחי אשפה מלבני עם הצד הארוך ≤ 8" וגובה ≤ 16".אתה תמצא את זה שלנו בן ספינות מתאים לרוב פחי אשפה. ❤【איכות מעולה】ייצור באיכות גבוהה טהור PE החומר שלנו בן ספינות אין ריח, לא שביר, דליפת הוכחה נוספת עמיד.אלה קטן שקיות הזבל עבה מספיק כדי להחזיק זבל, עם עמידות מצוינת קורע. ❤【לטווח ארוך שירות】כל חבילה כוללת 5 לחמניות ברור, שקיות אשפה, ואת כל גליל יש 44 שקיות, זה אומר שאתה תקבל 220 סעיפים קטנים שקיות זבל בכל פעם, אשר יכול לספק לך לטווח ארוך השירות. ❤【רואה דרך שקיות】קטנים אלה שקיות הזבל שקוף.זה יכול לעזור לך כדי להציג בקלות לזהות איזה סוג של תוכן הכלול קטן, שקיות אשפה, כך שאתה יכול להפריד למחזור ללא חומרים ממוחזרים. ❤【100% שביעות רצון לקוחות】אם מסיבה כלשהי אתה לא מרוצה עם שלנו 2.6 ליטר ברור שקיות זבל, רק תנו לנו לדעת למה אנחנו ננסה כמיטב יכולתנו כדי לעזור לך לפתור את הבעיה.כלומר, אתה אף פעם לא צריך לדאוג.


המאפיינים הבסיסיים

תוספות למוצר