אלחוטית, אוזניות Bluetooth אוזניות 5.0 TWS נכון Wireless אוזניות לאייפון/אנדרואיד, 40H משחקים, בקרת מגע, IPX7 עמיד למים עם נייד טעינה מקרה (אור כחול)

אלחוטית, אוזניות Bluetooth אוזניות 5.0 TWS נכון Wireless אוזניות לאייפון/אנדרואיד, 40H משחקים, בקרת מגע, IPX7 עמיד למים עם

ILS 133.95

כמות סחורה

Bluetooth 5.0 מספק יותר מהר זיווג יותר יציב, יעיל חיבור אלחוטי.כאשר אתה לוקח את אוזניות אלחוטיות מבית הטעינה מקרה, הם באופן אוטומטי להתחבר האחרון התקן מותאם. (לאחר התאמת את הפעם הראשונה).האוזנייה האלחוטית האחרון 4 עד 5 שעות של מוסיקה זמן בטעינה אחת.ויספק נוסף 45 שעות עם מספר החיובים נייד קומפקטי טעינה מקרה.מהר טעינה הטכנולוגיה מאפשרת 2 שעות של האזנה רק 15 דקות תשלום.בקרת מגע הוא רגיש והוא יכול להשיג יותר פונקציות.בקלות להשיג Play / Pause, ענה לשיחה / נתק, השיר הבא / הקודם שיר.אינטליגנטי הייחודי תצוגה דיגיטלית קל לבדוק את קיבולת הסוללה.אתה יכול לבדוק את מצב הטעינה של המכשיר שלך בכל עת.אוזניות אלחוטיות להתפאר IPX7-מדורג הגנה שמגנה נגד נוזלים ברוב תנאי מזג אוויר גרועים, להרחיק מים, זיעה, גשם, בין אם פנימי או חיצוני.לגמרי בחינם של חוט, לחתוך את הכבל תלוי מסביב לצוואר בהשוואה הספורט המסורתי האוזניות.עם אפס חוטים כדי להחזיק אותך בחזרה, תמיד יש לך את המוזיקה שלך כדי להניע את עצמך.באופן ייחודי שנבנה עבור ספורט, ריצה, הליכה, ריצה & השני בחוץ פעילות וכו'. ????זה נכון אלחוטית Bluetooth אוזניות תכונת Bluetooth 5.0 צ ' יפ, אוטומטי אתחול שיוך, built-in רעש פעיל הפחתת IC, HD להתקשר קיבולת גדולה לאורך חיי סוללה. ????מוצר זה כולל 14.2 גרפן הסרעפת, מקצועי סגסוגת קול שידור ברשת, באיכות גבוהה קול, חכם הפחתת רעש, 108d B רגישות, חמצן חופשי נחושת קול הגליל. ????שתי שיטות חיבור : יחיד / כפול חופשי לשימוש, שמיעה באוזן אחת מקשיב ליהנות לבד, מקשיב סטריאו Hi Fi בשתי האוזניים. ????מגע חכם מבצע : אוטומטי הפעלה/כיבוי / מענה / דחייה / השיר האחרון / השיר הבא / שיחה Siri.


המאפיינים הבסיסיים

תוספות למוצר

התינוק את הפטמה מדף, מקום שמירת קיבולת גבוהה תינוק ציוד לתינוק בקבוק מייבש, ייבוש מים כוסות צלחות פטמות בקבוקים של תינוקות(ירוק)
  • לאחרונה

התינוק את הפטמה מדף, מקום שמירת קיבולת גבוהה תינוק ציוד לתינוק בקבוק מייבש, ייבוש מים כוסות צלחות פטמות בקבוקים של תינוקות(ירוק)

ILS 26.98

את להסרה חלול כפול‑שכבת הבסיס יש מים אחסון הפונקציה בתחתית כדי למנוע טיפות מים מלהגיע שולחן העבודה ולאפ