צמיחת זקן סרום - מעוררת & תיקונים זקיק צמיחה חדש. לגדול חזק יותר, עבה יותר, מלא יותר, ארוכים יותר, בריאים יותר זקן & שפם שיער.

צמיחת זקן סרום - מעוררת & תיקונים זקיק צמיחה חדש. לגדול חזק יותר, עבה יותר, מלא יותר, ארוכים יותר, בריאים יותר זקן & שפם שיער.

ILS 29.97

כמות סחורה

***.מבחינה מדעית מופעל, המהפכני הזקן סרום נועד לספק את החומרים המזינים הדרושים לגדל את הזקן שלך במהירות רבה יותר.נוסחה ייחודית תערובת, אצטיל Tetrapeptide-3, ו תמצית תלתן אדום עשיר Biochanin א. מקדם טבעי את צמיחת השיער, מניעת הפנים נשירת שיער בבטחה, באופן טבעי, וביעילות.קבל בריא, חזק החדש שיער לא אחיד נקודות.מעוררת חדשים לצמיחה מחודשת שיער לגברים ללא תופעות לוואי.המשך שימוש יעזור לך להשיג שיער פנים זה הוא ניקה והתנה עם יותר נפח, ברק, צפיפות.בטוח לשימוש יומיומי.מבטל זקן גירוד וקשקשים על ידי שמירה על הזקן השיער יותר נוזלים, לחות.יעיל ביותר בשילוב עם צמיחת זקן השמפו כדי לטהר ולהסיר לכלוך ופסולת מן העור שלך, שיער פנים.הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים אשר גילו דופן הערך והאיכות של Pro תזונה מוצרים.אנחנו כל כך בטוחים במוצרים שלנו ובשירותים שאנו חזרה להם 30 יום בלי לשאול שאלות בחזרה להבטיח כסף.אם מסיבה כלשהי אתה לא מרוצה לחלוטין עם הרכישה שלך של Pro תזונה מוצרי רק להחזיר בתוך 30 ימים ממועד קבלתם ולקבל 100% החזר כספי של מחיר הרכישה.המניות שלנו לעתים קרובות מוכר מהר!!להיות מהיר וסדר שלך עכשיו.


המאפיינים הבסיסיים

תוספות למוצר