שיניים הלבנת עט, 2 עטים מיידית הלבנת שיניים עט,מי חמצן 3% ג ' ל,יותר מ-20 שימושים, יעיל, ללא כאבים, לא רגישות, נסיעות ידידותי, קל לשימוש, לבן יפה החיוך.

שיניים הלבנת עט, 2 עטים מיידית הלבנת שיניים עט,מי חמצן 3% ג ' ל,יותר מ-20 שימושים, יעיל, ללא כאבים, לא רגישות, נסיעות ידידותי,

ILS 118.50

כמות סחורה

[איכות מקצועית] : מקצועי שיניים הלבנת עט מכיל מי חמצן Carbamide, צורה לא מסוכנת של מי חמצן ביעילות ובמהירות להסיר שנים של כתמים שנגרמו על ידי 16+ סיבות כגון קפה, תה, יין, עישון, שתייה ועוד.הסר שנים של כתמים, ולעזור לך למצוא את בטוח חיוך שיניים. [בטוח ובמחיר סביר] : לבן שיניים ג ' ל המכיל מי חמצן carbamide, כספת מי חמצן.חצי שעה כל יום, שבוע אחד של מצטבר שימוש, הלבנת שיניים העט יכול להלבין את השיניים על ידי 4-8 גוונים לבן עם רצופים שימוש במשך יותר מ-20 שימושים, הלבנת שיניים בכל עת, בכל מקום ולהראות את החיוך הכי יפה בכל עת. [נוח לנסוע ידידותי] : את השיניים הלבנת עט גודל קטן, קל משקל ונייד,זה מתאים בכל הארנק, בכיס או שטח אחסון.אז אתה יכול בקלות להפוך את מלבין שיניים בכל עת, בכל מקום, יכול להיות בשימוש במהלך הנסיעה. [מקצועי ולא-רגיש] : השיניים שלנו לבן עט מושלם בבית פתרון עבור איכות פרמיה הלבנת ללא כל רגישות אשר עושה זאת תוספת נהדרת שלך שיניים הלבנת מוצרים. [שביעות רצון הלקוח הוא בראש סדר העדיפויות שלנו] : אם יש לך שאלות, אנא צור איתנו קשר ואנו נחזור אליך תוך 24 שעות!אנו מספקים לך פתרון עבור כל בעיה לשביעות רצונך!.


המאפיינים הבסיסיים

תוספות למוצר