מקרה מגן תואם עבור אפל AirTag גשש GPS Locator, מתאים עבור חיית המחמד צווארון לולאה למחזיק כלב חתול אביזרים, מיזוג תג סיליקון מקרה מגן מתכוונן אנטי גירוד אנטי-אבוד(ציאן)

מקרה מגן תואם עבור אפל AirTag גשש GPS Locator, מתאים עבור חיית המחמד צווארון לולאה למחזיק כלב חתול אביזרים, מיזוג תג סיליקון

ILS 8.82

כמות סחורה

【מושלם עבור חיית המחמד צווארון】המקרה מגן חדש דגם שתוכנן במיוחד עבור חיות מחמד צווארון, יכול להיות בשימוש על הכלב קולרים&מחמד לולאה הולדר, לחתוך את תיקי בית ספר ואת כל פריטים שמתאימים לגודלו.אתה לא צריך לדאוג לאבד את חיית המחמד שלך או בתיק יותר. 【תואם עבור אפל Airtag】החדש חיפוי ועיצוב תואם עבור airtag 2021, התאמה מושלמת.אנחנו מתמקדת במתן ההגנה הטובה ביותר נגד יומי בלאי מינימלי בתפזורת. 【ובטוח חומר רך】את airtag מקרה מורכב של איכות גבוהה סיליקון, רך, זיעה הוכחה, עמיד בפני סריטות רחיץ. 【17 צבעים לבחירה】זה מגן מקרה עבור חיית המחמד צווארון זמין ב-17 צבעים לבחירה.אתה יכול לבחור את התאמת הכלב קולר או airtag כיסוי מגן בנפרד. 【מושלם לגודל המתנה המושלמת】כשעה לאחר מחקר ובדיקה, הגודל של המוצר יכול להיות תואם באופן מושלם עם airtag.מושלם כמתנה לחברים שלך, משפחה, עמיתים לעבודה.


המאפיינים הבסיסיים

תוספות למוצר