כפול קאם דש קדמי ואחורי GOODTS 1080P FHD דאש מצלמה עבור מכוניות, נהיגה מקליט עם חיישן-G,170 מעלות זווית רחבה, זיהוי תנועה, חניה, מצב הקלטת לולאה, ראיית לילה.

כפול קאם דש קדמי ואחורי GOODTS 1080P FHD דאש מצלמה עבור מכוניות, נהיגה מקליט עם חיישן-G,170 מעלות זווית רחבה, זיהוי תנועה,

ILS 93.90

כמות סחורה

【קדמי ואחורי Dash Cam】 : האם אתה מודאג לגבי מצב מאחורי הרכב, אז רק מצלמה אחת זה לא מספיק, אנא בחר אותנו, המכונית דאש מצלמה עם עוצמה 170 רחב זווית, כך שאתה יכול לראות הכל סביב טווח גדול, הכל תחת שליטה.גם אתה יכול לפנות אלינו באופן חופשי, ואנו תשובה בתוך 24 שעות. 【התקנה קלה & להשתמש】 מבוא לשדרג את המכונית Dash Cam עם עיצוב ידידותי למשתמש קל לתפעול והתקנה. 【G-חיישן】 : מתכוונן רגישות G-חיישן מדויק מגלה לפתע התנגשות של עוצמות שונות ומיד חוסך מנעולים הרלוונטיים מדה SOS קובץ(לא יוחלפו) ובכך מגן על עדויות וידאו.【HD 1080 P Dashcam】 : אתה מחפש ממש FHD מצלמה רכב?תאמינו לנו, זה אחד הוא הבחירה הטובה ביותר שלך. לפני שימוש בפעם הראשונה.הסוללה של מצלמות רכב רק fo remergency הקבצים בחזרה למעלה.את תמונה ברורה קריסטל איכות יכול לספק מספיק ראיות בכל תאונה לשמור אותך מצרות.GOODTS ממליץ לא להפעיל "זיהוי תנועה" בזמן נהיגה, זה עלול לגרום הקלטה לסירוגין.GOODTS זה להתחייב לביצועים גבוהים יותר עם נמוך יותר לבלות, מה שהופך את החלום - כל הרכב להיות מצויד dashcam להתגשם.כוח חיצוני נדרש עבור שימוש רגיל.להתרחק נהיגה סכסוכים.אם אתם מחפשים ברזולוציה גבוהה ותקציב dash cam, J03 יהיה הבחירה הטובה ביותר שלך.גם אם זו הפעם הראשונה שאתה משתמש בו, אתה יכול במהירות להבין את זה, ויש ידנית בתיבה. 【מה עוד?】 : יש כמעט את כל הפונקציות החשובות של לוח המחוונים המצלמה, הקלטת לולאה, ראיית לילה, זווית רחבה, זיהוי תנועה, חניה ניטור, Auto On/Off, שומר מסך, וכו'.ברכב כבל החשמל.D012 דאש מצלמה.להבטיח נורמלי הצגת סרטוני וידאו במחשב, Pot Player מומלץ.נא להכין את שיעור 10 כרטיס זיכרון(Micro SD) עם קיבולת של 32 GB ו-פורמט זה.


המאפיינים הבסיסיים

תוספות למוצר