המטען ארגונית עם כיסוי מתקפל, חובה כבדה מתקפל תא המטען של רכב אחסון אירגונית עם 6 תאים מתכוונן המחיצה, הרכב המטען תיבת אחסון אוטומטי, רכב שטח, תא המטען (הסוואה)

המטען ארגונית עם כיסוי מתקפל, חובה כבדה מתקפל תא המטען של רכב אחסון אירגונית עם 6 תאים מתכוונן המחיצה, הרכב המטען תיבת אחסון

ILS 53.98

כמות סחורה

【קיבולת גדולה】 את הגודל המרבי של תא המטען של הרכב ארגונית היא 29.1 ב-L * 14.8 ב W * 12.6 ב-H. המכונית מצרכים ארגונית יש 3 כיסים גדולים, עד 6 תאים גדולים יכול להתבצע באמצעות מתכווננת מחיצות.זה יכול למקם את הכלים שלך, נסיעות אספקה, מצרכים וכו'.מלא מכוסה במכסה לא רק לחסום אבק, אבל גם לעשות את המצרכים בטוח יותר.המטען ארגונית מתאימה רכבי שטח, משאיות, מכוניות. 【חומר באיכות גבוהה】 למכונית תיבת אחסון עשוי עמיד 1680 D בד אוקספורד.מוצק קשה חומרים משמשים את הצדדים המכסה לתת מספיק תמיכה מכולת תיבת אחסון.את חסון התחתון של תא המטען ארגונית יכולה לשמור על יציבות כאשר הרכב נע.הג ' יפ של מצרכים ארגונית עמיד. 【מתקפל כיסים קדמיים x 8; רבים כיסים לעשות את זה קופסת אחסון עבור הבית, מוסך, קמפינג, כלי בחדר, חדר צעצוע. 【קל לשימוש & נקי】 המטען תיבת אחסון של הרכב יכול לשמש רק על ידי התגלגלות.אתה יכול גם לבחור להשתמש רק 1 או 2 רשתות, להשתמש רק את האבזם כדי לתקן את החלק העודף לאחר הקיפול.שני חסון ידיות של המטען ארגונית קל להעביר את החומרים רק צריך להיות נקי עם מטלית ומים. 【אבטחת איכות】 כמו מעצב מקצועי יצרן הרכב תיבות אחסון, זה המטרה שלנו להפוך כל לקוח 100% מרוצה.אם יש לך שאלות כלשהן על המטען ארגונית עם מחיצה והמכסים, אנא פנה אלינו, אנו נותנים לך תשובה מספקת מענה בתוך 24 שעות.


המאפיינים הבסיסיים

תוספות למוצר