מתקפל משחק לוח קערות אחסון, נייד מתקפל מגש אביזר מחזיק שולחן חלקים, רכיבים, חלקים, קוביות קלאסי & המשחקים המודרנית, RPG משחק תפקידים (5-Pack) (בסיסי צבע)

מתקפל משחק לוח קערות אחסון, נייד מתקפל מגש אביזר מחזיק שולחן חלקים, רכיבים, חלקים, קוביות קלאסי & המשחקים המודרנית, RPG משחק

ILS 22.35

כמות סחורה

[סוג & יישומים רחב], לארגן את לוח המשחק מהכסף בחמש שימושי, נייד הכלים לגישה קלה ומיון.את מתקפלים מגש קוביות יש מספיק מקום אשר לא רק יכול להחזיק את קוביות polyhedral בזמן DND המשחק, אבל גם יכול להיות מיושם כדי להחזיק פריטים רבים, כגון שעונים, תכשיטים, מפתחות, מטבעות, ממתקים וכו'. [לשדרג את ההתחלה שלך, ציוד תן המשחקים האהובים עליך קצת יוקרה עם אטרקטיבי, מעודכן אביזרים. [לטוס צבעים] קלאסי עם חמישה צבעים : שחור, אדום, צהוב, כחול, ירוק.להתאים את המנה שלך חלקים עבור מגניבה, בצבעים מתואמים. [נסיעה קרב] מגשי אלה ומשתטחים על משחק קל תיבת אחסון והובלה, אז אתה יכול לקחת את המועדפים שלך בדרכים.אתה יכול לכווץ את הקוביות מגש אחרי המשחק שים את זה על כל מקום שבו אתה נוח להביא, אתה יכול גם להצמיד את הקוביות מגש יחד במהירות כאשר אתה צריך להגן על רול משטחים, ולשמור קוביות מ-עף מהשולחן. [מעשי & עמיד] קשה סיליקון רפידות לעמוד בפני קריעה, אז הם לא יהיו שחוקות כאשר היריב שלך הופך את השולחן.סיליקון לקוביות המגשים סט של סיליקון מחצלות, כי להגמיש ומאובטח קצת לתוך קערות לכל המשחקים האהובים עליכם!.


המאפיינים הבסיסיים

תוספות למוצר