לגרד ציור ערכות עבור מבוגרים & נוער, מלאכת אמנות להגדיר, קשת לגרד ציור אמנות נייר, לשרטט DIY לילה השקפה Scratchboard, 16 x 11.2 יצירתיים מתנה עם 6 כלים קיט (מגדל אייפל / ביג בן)

לגרד ציור ערכות עבור מבוגרים & נוער, מלאכת אמנות להגדיר, קשת לגרד ציור אמנות נייר, לשרטט DIY לילה השקפה Scratchboard, 16 x

ILS 22.48

כמות סחורה

גודל : 16 x 11.【החבילה כולל】 : 2 x לגרד ציור לוח, 2 x ריק לוח ציור חופשי, 1 x שריטה עט 1 x אדום מגרד, 1 x מברשת נקייה, 1 x תיקון נוזל, 2 x עץ חרט מקל – 16 x 11. 【קישוט הבית&יצירתי מתנות】 : אתה יכול לעלות את זה עם מסגרת של תמונה תלויה על הקיר או להניח על גבי שולחן להגביר את האווירה האמנותית, לקשט את הבית שלך, אתה יכול גם להציג את מהממת הסופי אמנות או לתת אותם בתור מתנות לחברים או משפחה. 【מתנה מושלמת עבור בני נוער סקיצות (ומבוגרים) 】 : להשלים חריטה אמנות להגדיר לכל גיל אמן. 【שריטה טיפול באמנות】 אתה צפוי לעבוד טוב אם אתה לוקח הפסקה קצרה עבור חסרי עבודה כל יום. הורים-ילדים אינטראקציה, זה סוג של שריטה אמנות geat מצחיק פעילות מקרבת אותך העשרה. 【שריטה אמנות הקשת】 : לגרד את מוצרי האומנות כוללים צבעים בהירים ודפוסים מוסתר מתחת ציפוי מט, כל כרטיסי גירוד תכונות אלומיניום שכבה של סקיצות, להשתמש שריטות עט (כלול) כדי לגרד את אפורים צבעוניים סקיצות, חושף יפה את הצבעים שמתחת.זה לגרד את הציור בדיוק מה אתה מחפש, קל, בזבוז זמן וללא מתח. : הצבע של תיקון נוזל על נייר שריטה יהיה מעט שונה, לא מומלץ להשתמש בו שטח גדול.הגודל מצוין עבור בני נוער יכול להתבצע בקלות סביב אומרים בנות הנסיעה או הטיול הבא שלך למכולת. )חומר : Paper Looking על מתנה מושלמת עבור בני נוער, בנים ובנות, בבית המלאכה קטגוריה?נמאס מבולגן עפרונות צבעוניים, דיו נשפך או עט הסימנים?זה יפה שריטה נייר אמנות להגדיר הוא מה שאתה צריך. להירגע דרך לחנך בני נוער, זה מצחיק, inovation צעצוע עבור בני נוער, גם דרך טובה מאוד כדי להכשיר בני נוער ידיים מיומנויות,פיתוח של בינה.עם שריטה אמנות, אתה יכול : - לחיות מחדש הנסיעות המועדפות עליך זכרונות על ידי ציור שלם עיר נוף- לשמר זיכרונות של לילה יפה נוף ללא התמודדות עם המצלמה.


המאפיינים הבסיסיים

תוספות למוצר