מהר קלע פאק המשחק, גודל גדול שולחן העבודה בקרב משחקי לוח, צעצועים, שולחן עבודה ספורט משחק לוח משפחה המשחק, חליפה עבור מבוגרים הורה-ילד אינטראקטיבי (22 x 11.8 ב)

מהר קלע פאק המשחק, גודל גדול שולחן העבודה בקרב משחקי לוח, צעצועים, שולחן עבודה ספורט משחק לוח משפחה המשחק, חליפה עבור מבוגרים

ILS 47.98

כמות סחורה

2 שחקן game Start את המשחק, במקום חמש דסקיות בצד אחד של הלוח. את הדלת עד אין פאק ליד זה.השחקן משתמש גומייה כדי להפעיל את הפק " מ.מהר קלע פאק משחק גדול בגודל מתאים למבוגרים ולילדים מעל 6 שנים.יש יותר gameplays, מחכה לך לחקור. את הדלת עד אין פאק ליד זה. 【משפר קואורדינציה יד-עין】מהר קלע פאק הוא מהיר פעולה בקצב המשחק.להתחיל את המשחק במקום חמש דסקיות בצד אחד של הלוח.3 ב) לא תופסת הרבה מקום באחסון.לירות את כל כלי שחמט על היריב של הלוח, אתה תנצח.שולחן עבודה ספורט משחק לוח, אידיאלית למשפחה ופעילויות חברתיות עם מבוגרים, ילדים, וחברים!ילדים יכולים לשחק משחקים עם החברים, אשר יכול לעזור להם להסתדר יותר בהרמוניה, וגם לשפר לילדים תחושה של תחרות.שני שחקנים שיבחו את "גבוה עשרה" סגנון כדי להתחיל את המשחק. 【עץ מלא חומר】מעץ מלא, מסגרת מעץ לשחק חתיכות עץ היה טוב שייף וחלק.מי מנקה את הלוח הראשון מנצח.שחקנים לא משתנים, הם רק מילוי לירות מהר ככל האפשר. 【כיף משפחתי המשחק】בידור לכל המשפחה/מסיבת יום הולדת/מתנות לחג המולד.שחקנים לא משתנים, הם רק מילוי לירות מהר ככל האפשר.עבור 2 שחקנים, כללים פשוטים. 2 שחקן משחק.השחקן משתמש גומייה כדי להפעיל את הפק " מ.【מצחיק משחק לוח】נהדר משחק לוח שניתן לשחק עם בני משפחה וחברים ויש לי זמן טוב, כך שאתה לא מרגיש משועמם בזמן הפנוי שלך, ואתה יכול ליהנות הזמן שלך עם בני משפחה וחברים טוב. 【המתנה הכי טובה】זה באיכות גבוהה מעץ הוקי קרח המשחק צעצוע, מתנה יפה עבור בני משפחה וחברים.יש אינטראקטיבית יותר זמן עם המשפחה ויצירת זיכרונות ביחד זה כל כך חשוב עבור משפחה בריאה יחסים בריאים, ילדים מאושרים!.להחליק את שני הקצוות של הגומייה לתוך הצד חריצים כך הם ינעלו בנקישה למקומם.


המאפיינים הבסיסיים

תוספות למוצר